Instagram

pondělí 19. března 2012

SvatoPatrická procházka Prahou

V sobotu jsme vyrazili bez dcerky do Prahy. Byla to pro mě ideální procházka - muž si běhal s foťákem po Kampě bez potřeby mé "asistance" (nesnáším popocházet metr a pak postávat půlhodinu na nezajímavém místě zatímco on stokrát mačká spoušť po každé s jiným nastavením a to dokola a dokola) a já byla ponechána v Arkádách.
Pochopitelně jsem nemohla odejít s prázdnou, bohužel, musím však hlídat momentálně velmi přísně výdaje, tudíž musel převážit rozum nad citem a nakonec jsem si odnesla pouze po jednom kousku ze Sephory a po jednom kousku z MAC z Václaváku, kde jsme měli s mužem sraz.


MAC moisturecover concealer, odstín NW20 - myslím, že tento korektor nemusím díky řadě bloggerek (např. dvojici sofastar - mimochodem na základě jejich recenze jsem si pro něj běžela, neb už půl roku potřebuji korektor pod oči a nedostala jsem se k jeho koupi) blíže představovat. Jedná se o zvláčňující korektor určený pro krytí pod oko. Je mým prvním mekáckým korektorem, barvu mi vybrala prodavačka, v tlumeném osvětlení prodejny byl jak ulitý, na denním světle jej, bohužel, považuji za celkem tmavší než bych potřebovala. Zatím si na něj moje maličkost (krom barvy) nestihla utvořit konečný názor. Obsah 4,8 gr, pěnový aplikátor (jako u lesků) a cena 510,- Kč.NARS single eyeshadow, odstín Lhasa - jedná se o stín z limitky pro jaro 2012. Je to opět taupe odstín, tentokrát šedo-lehce-fialkovo-modry, shimmer. Měla jsem ho objednaný na hqhair, kde je možno normálně objednat pouze věci skladem, bohužel, zřejmě neměli updatované stránky oproti skutečnému stavu zásob a tři týdny mě posílali omluvné maily, že ho sice nemají, ale pro mě shánějí. Hrklo ve mě, bála jsem se právě proto, že je to limitka, že jej již neseženou, a tak jsem ho koupila v Sephoře - zde ve mě hrklo po druhé, neb slečna projížděla všechny přihrádky a už se na mě obrátila, že - bohužel - není a já poprosila, zda by neobvolala ostatní Sephory, ale naštěstí nakonec koukla ještě na dno skříňky pod spodní šuplík, co kdyby a ejhle poslední, vypadlý kousek tam ležel. Tak uznejte, ten jsem si odnést musela, že :-). Barvička úžasná, jemně mleté a lisované. Nepráší, na oku vydrží (na UDPP) celý den. Dávám 10 bodů z 10, už vím, kdo bude jedním z miláčků měsíce března. Cena 690,- Kč za 2,2 gr.Shrnuto a podtrženo, nebyly to žádné zbytečné výdaje, oba výrobky byly nezbytně nutné. :-)

3 komentáře:

 1. Mám obě věcičky a Lhasu miluju, ale ten korektor teda nic moc. Sofastars ho moc chválily, takže jsem si ho koupila, ale na moje "kruháče" teda nestačil ani zdaleka.
  PS: Super blog a moc pěkně se čte, jen tak dál...:)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Moc děkuji za pochvalu. Taktéž Lhasu úplně zboznuji. A korektor jsem si nakonec docela oblibila, ale vůbec ne pod oči, a to jen diky tomu, ze teď v létě, když mam opalevnější obličej, mi barevné lépe sedi, používám ho na pupínky a okolo nosu.

   Vymazat
  2. Moc děkuji za pochvalu. Taktéž Lhasu úplně zboznuji. A korektor jsem si nakonec docela oblibila, ale vůbec ne pod oči, a to jen diky tomu, ze teď v létě, když mam opalevnější obličej, mi barevné lépe sedi, používám ho na pupínky a okolo nosu.

   Vymazat

Všem děkuji za příspěvky, je příjemné vidět zpětnou vazbu