Instagram

pátek 20. září 2013

Wishlist vs realita

Uvědomila jsem si, že by bylo - když již Vám odhaluji své wishisty - fér ukázat Vám, jak si plním sny :-)


Zde je výsledek:
Stella & Dot Renegade Cluster Bracelet - Silver
SPLNĚNO na cca 50%, nejedná se v tomto případě o originál, zcela náhodou jsem narazila na tuto napodobeninu ve výloze krámku s orientálním zbožím. Stále toužím po originále - nuž, Ježíšku, snaž se :-) 


Jo Malone Cologne - Nectarine Blossom & Honey nebo Blackberry & Bay
NAHRAZENO - když jsem si očichala tyto vůně naživo (díky Bohu za to), zjistila jsem, že absolutně nejsou mým šálkem kávy. Místo toho jsem se zamilovala do neskutečné vůně Hermes Hermessence Ambre Narguilé (mám 15 ml, plné balení obsahuje 100 ml).

Anya Hindmarch Studded Heart Joss Purse - Black nebo Coral
NAHRAZENO - nakonec u mě zvítězila peněženka DKNY v pudrové barvé. Především díky té barvě....

Tom Ford Whitney Sunglasses - Black nebo Grey
SPLNĚNO v šedé variantě - láááska :-)

Oribe Signature Moisture Masque
PŘESUN do příštího roku. Stále ve wishlistu zůstává, ale když jsem se rozhlédla po své kosmetické spižírně, musela jsem uznat, že je nutné přibrzdit. Mám pořádné zásoby a je třeba nejdřív spotřebovat

SK II Facial Essence Treatment
SPLNĚNO 


Chantecaille Elephant Fun Cheek Shade
ŠKRTNUTO - nakonec jsem uznala, že mám korálovek milion a tato krom designu by nepřinesla nic nového. Přesto jsem se jako pravý "blush junkie" během léta neubránila pár novým kouskům. O těch blíže někdy příště :-)

Chanel Les Beiges Retractable Kabuki Brush
SPLNĚNO - bože, ten je....

Mason Pearson Boar Bristle - Sensitive Pure Bristle Hair Brush
VÁHÁM - po milionech nadšených recenzí jsem nečekaně narazila na pár negativních zkušeností. Vzhledem k ceně tohoto hřebenu jsem na vážkách, zda do něho jít či ne.

Můj wish-"list" se rodí, jak si myslím, že jsem se již někdy zmínila, původně spíš jako "kniha" o sta listech než jako jediný "list" :-) Vzniká tak, že se dívám na youtube, čtu blogy, časopisy a co mě zaujme, poznamenám si, abych si prohlédl,a a pak většinu - po prohlédnutí na živo - vyškrtnu; zbytek se přetaví na skutečné "musím" mít. Do svého předchozího článku jsem se snažila vybrat lahůdky, které jsem přesunula na skutečný must-have list a o kterých se na českých blozích moc nepíše. Doufám, že o nich do budoucna přinesu českým čtenářům více informací.


A co Vy a Vaše wishlisty? Plníte si je poctivě? :-)

18 komentářů:

 1. Já si raději tyhle věci nepíšu, pak bych si to pořád připomínala a nakupovala jak divá. takhle si koupím jen to, co mi nadlouho uvízne v hlavě.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. kéž bych se to též naučila...zřejmě bych hodně ušetřila :-)

   Vymazat
 2. Skvělý nápad :) Musíš říci, že já si koupím tak polovinuvěcí zwishlistu. Na voině je zejména fakt, že kolekce, naněž jsem se tak těšila,do česka vůbec nedorazí....Tentokrát se to týká asi 3 věcí z 6 na mém kosmetickém wishlistu :-(

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. tak to je přesné, taktéž mě často dostane, že se na něco těším a pak to k nám nedorazí.....na druhou stranu to pak alespoň "donutí" člověka ušetřit :-)

   Vymazat
 3. Bože ten štetec!!! <333
  a peňaženka taktiež krásna :)

  LipstickJungle

  OdpovědětVymazat
 4. U mě je to podobné, něco si koupím a něco si nakonec rozmyslím :) Wishlist se mi hodně mění a kolikrát skončím s úplně jiným seznamem než začátku :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. :-) tak tak, já ještě často vejdu do obchodu omrknout onu věci a pak si odnesu 2 naprosto jiné, o jejichž existenci jsem neměla vůbec ponětí

   Vymazat
 5. přesně, wishlist je zase jenom seznam a v tom se dá škrtat, přepisovat a dopisovat další položky. Takže málokdy zůstane až do poslední položky beze změny. Jakýkoliv wishlist - oblečky, kabelky, kosmetika

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. snažím se hlavně škrtat :-) a dopadá to spíš naopak - bobtná a bobtná :-(

   Vymazat
 6. Och ten Chanel brush :) Ale je to skvely napad takto si porovnat, ako sa nase priania vyvijaju, menia a ktore pretrvavaju natolko, ze si ich splnime, nech to stoji cokolvek :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. jojo, je skvělý, slyšela jsem, jak jej srovnávali se Suqqu štětci, které jsou prý jedny z nejjemnějších (nemám, nemohu srovnat), ale je neskutečně hebký

   Vymazat
 7. Odkud máš ten Chanel štětec? A jaká byla cena?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. překvapilo mě, že vyšel levněji než MAC štětce, co jsem koupila tady v kamenných prodejnách, a to se nimi nedá absolutně srovnat.
   Koupila jsem ho na garden.co.uk - stál cca 31 liber a cca 9 liber doprava (kupovala jsem víc věcí) a byl tu do 2 dnů!!!

   Vymazat
 8. Ta peněženka je nádherná. Mohu se zeptat kde se dá koupit a za kolik. Děkuji. Simča

  OdpovědětVymazat
 9. Kup si hřeben od značky kent, je mnohem lepší. ;-)

  OdpovědětVymazat

Všem děkuji za příspěvky, je příjemné vidět zpětnou vazbu